הריון לא מתוכנן? שוקלת הפלה? אנחנו כאן לעזור לך.

אנחנו כאן לסייע לך במידע וייעוץ אישיים, ללא עלות, תוך שמירה על פרטיותך. אם את בהריון בלתי מתוכנן (או מישהי שאת מכירה מוצאת עצמה במצב כזה) את בוודאי חשה בלבול, פחד, לחץ וכדומה. תחושות כאלה הן נורמליות מפני שייתכן וחסר לך מידע לגבי מה שקורה איתך כרגע, עם גופך ועם חייך בכלל. אם את לבד או אם אנשים אחרים לוחצים עלייך, תחושותייך הינן טבעיות לחלוטין.

הריון עשוי לגרום לתחושות מעורבות, במיוחד אם לא תכננת ולא רצית להיות בהריון כרגע. אולי את תוהה מה קורה לגופך? אולי את מוטרדת בנוגע לעתיד? אולי חברייך ומשפחתך לוחצים עליך לבצע הפלה?

אנו במרכז "לילך" רוצים שתדעי שאת לא לבד! מטרת העמותה שלנו הינה לעזור לנשים לדעת את כל העובדות ואת כל האפשרויות העומדות בפניהן במקרה של הריון לא מתוכנן והריון בלתי רצוי.

יש לנו מרכזים ברחבי הארץ. את מוזמנת לצלצל לקו החם שלנו ולהיות בטוחה שהיועצות של מרכז לילך ישמרו על סודיות ופרטיות מוחלטת. ביכולנו לספק לך בדיקת הריון חינם ובחלק מהערים גם אולטראסאונד לפי הצורך. היועצות שלנו עברו הכשרה מתאימה והן יודעות להקשיב לך ולענות בכנות על שאלותייך. היועצת תוכל לסייע לך להחליט החלטה שתרגישי איתה שלמה. השירותים שלנו ניתנים בחינם מפני שאנחנו מבינים שהריון בלתי מתוכנן יכול לגרום למצוקה וללחץ נפשי.

אם תרצי להמשיך את ההיריון, אנחנו נעזור לך להתכונן ללידה, נעודד אותך ונתמוך בך במהלך ההריון, הלידה וגם לאחריה.

אולי אינך יודעת עדיין אם את רוצה להמשיך את ההיריון או לעבור הפלה. אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר להגיע להחלטה היא ללמוד את כל העובדות. אנו מציעים לא למהר להחלטה כלשהי, עקב לחצים חיצוניים ופחדים. אנא ממך, קחי כמה דקות כדי לכתוב מייל או להתקשר אלינו. עייני באתר שלנו וגלי את העובדות לגבי מה שקורה בגופך, מה זה הפלה מלאכותית ואיך ההפלה עשויה להשפיע על המשך חייך. בנוסף, תוכלי לדעת את העובדות לגבי האפשרויות השונות שעומדות לרשותך.

זוהי זכותך לדעת את האמת לגבי התינוק שמתפתח אצלך ברחם ואת הסכנות הכרוכות בהפלה. אין לאף אדם זכות לבחור במקומך. אנחנו חושבים עליך בראש ובראשונה.